LENOVO Essential Keyboard Universal
|
|
LENOVO Essential Keyboard Universal
-
Type
Tastatur
-
Tegnsett
US engelsk
-
Tilkobling
Koblet med ledninger (ikke trådløs)
-
Grensesnitt
USB
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Relaterte produkter
Lenovo 4Y41R64672. Tastaturets formfaktor: Full størrelse (100 og), Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs), Enhetsgrensesnitt: USB, Tastaturtastbryter: Plunger key switch, Antall taster: 105. Kabellengde: 1,8 m. Anbefalt bruk: Hjem/Kontor. Produktfarge: Svart
| Anbefalt bruk | Hjem/Kontor |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Enhetsgrensesnitt | USB |
| Tastaturtastbryter | Plunger key switch |
| Tastaturspråk | US Engelsk |
| Pekeenhet | Nei |
| Tastaturets formfaktor | Full størrelse (100 og) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antall taster | 105 |
| Tastaturtastenes levetid | 10 millioner tegn |
| Windows-taster | Ja |
| Kopilotnøkkel | Ja |
| Hurtigtaster | Ja |
| Tangent bevegelse | 1,91 cm |
| Sertifisering | CE, FCC, UL, TUV, KCC, AAA, VCCI, C-tick, BSMI, EAC, IC, CB |
| Baklys | Nei |
| Produktfarge | Svart |
| Beskyttelsesfunksjoner | Bestandig mot søl |
| USB-kontakttype | USB Type-A |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Strømkildetype | USB |
| USB Type-C-ladeport | Nei |
| Mus inkludert | Nei |
| Støttede Windows operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet under drift (H-H) | 15 - 60% |
| Tastaturdimensjoner (BxDxH) | 424 x 146 x 20 mm |
| Tastaturvekt | 570 g |
| Antall medfølgende produkter | 1 stykker |
| AC-adapter bunt | Nei |
| Pakkebredde | 443 mm |
| Pakkedybde | 173 mm |
| Pakkehøyde | 28 mm |
| Pakkevekt | 710 g |
| Pakketype | Boks |
Maskinvare / Datamaskiner / servere / Arbeidsstasjoner
Maskinvare / Datamaskiner / servere / Bærbare PCer
LENOVO NB X1 CARBON G13 U7-258V 14IN WUXGA 32GB 512GB 3YR PREMIER NBD SYST
Modell: Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition
-
Skjermstørrelse: 14"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 0.986Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
HDD: 0GB
-
SSD / Flash: 512MB
-
Minne: 32GB
-
Prosessor Gen: 2nd gen Intel® Core™ Ultra 7
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Garanti / Måneder: 36
-
Tegnsett: Norsk
-
CTO / BTO: Nei
-
CPU Model: 258V
-
Bildeformat: 16:10
-
Bærekraft: ENERGY STAR, EPEAT Gold
LENOVO THINKPAD L16 G2 16IN WUXGA 400N R7P-250 16GB 512GB LTE-UPG 57.0W SYST
Skjermstørrelse: 16"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 1.79Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 16GB
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Tegnsett: Nordisk
-
CPU Model: 250
-
Bildeformat: 16:10
-
Bærekraft: ENERGY STAR, EPEAT Gold
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 Intel Core Ultra 7 258V Lunar Lake 14inch WUXGA MT 32GB 512GB 140V W11P 3YPS
Modell: Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition
-
Skjermstørrelse: 14"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Ja
-
Vekt: 0.986Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
HDD: 0GB
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 32GB
-
Prosessor Gen: 2nd gen Intel® Core™ Ultra 7
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Garanti / Måneder: 36
-
Tegnsett: Nordisk
-
CTO / BTO: Nei
-
CPU Model: 258V
-
Bildeformat: 16:10
-
Bærekraft: ENERGY STAR, EPEAT Gold
LENOVO TS/TP E14 G7 C5-210H 16GB 512GB W11P
Skjermstørrelse: 14"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 1.34Kg
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 16GB
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Tegnsett: Nordisk
-
CPU Model: 210H
-
Bildeformat: 16:10
LENOVO TS/TP E16 G3 U5-226V 16GB 512GB W11P
Skjermstørrelse: 16"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 1.61Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 16GB
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Tegnsett: Nordisk
-
CPU Model: 226V
-
Bildeformat: 16:10
Forventet på lager
04.06.2026
LENOVO TS/TP E16 G3 U5-228V 32GB 512GB W11P
Skjermstørrelse: 16"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 1.61Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 32GB
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Tegnsett: Nordisk
-
CPU Model: 228V
-
Bildeformat: 16:10
Forventet på lager
12.05.2026
LENOVO TS/TP E16 G3 U7-258V 32GB 512GB W11P
Skjermstørrelse: 16"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 1.61Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 32GB
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Tegnsett: Nordisk
-
CPU Model: 258V
-
Bildeformat: 16:10
Forventet på lager
12.05.2026
LENOVO TS/TP L14 G6 U7-255U 16GB 512GB W11P
Skjermstørrelse: 14"
-
Oppløsning : 1920 x 1200
-
Berøringsskjerm: Nei
-
Vekt: 1.38Kg
-
Mobilt bredbånd: Nei
-
Operativsystem: Windows 11 Pro
-
SSD / Flash: 512GB
-
Minne: 16GB
-
Diskret grafikk: Ikke tilgjengelig
-
Tegnsett: Nordisk
-
CPU Model: 255U
-
Bildeformat: 16:10
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.