JABRA EVOLVE 20 UC STEREO IN ACCS
Forsiden
JABRA EVOLVE 20 UC STEREO IN ACCS
|
|
JABRA EVOLVE 20 UC STEREO IN ACCS
Varenr.:
4999-829-209 $DEL
-
Type
Kablet hodesett
-
Støyreduksjon
Ja
-
Tilkobling
Koblet med ledninger (ikke trådløs)
-
Farge
Sort
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Relaterte produkter
Evolve 20 er et profesjonelt hodesett i start-segmentet med god lydkontroll for samtaler og musikk. Det har enkel håndtering av tale, gjennom en kontrollenhet som utfører, besvarer og demper samtaler. Enkel tilkobling gjør det enkelt å komme i gang på PCen din. Kommer med øreputer av skum og på øret-utforming.
Evolve 20 er et kablet hodesett i start-segmentet, for profesjonelle som trenger god lyd for tale og musikk. Det er utviklet med enkel håndtering av samtaler. Kontrollenheter lar deg utføre, besvare og dempe samtaler. En enkel tilkobling gjør det lett å starte med PCen din. Kommer med øreputer av skum og på øret-utforming for heldagsbruk.
Evolve 20 er et profesjonelt hodesett i start-segmentet med god lydkontroll for samtaler og musikk. Det har enkel håndtering av tale, gjennom en kontrollenhet som utfører, besvarer og demper samtaler. Enkel tilkobling gjør det enkelt å komme i gang på PCen din. Leveres med øreputer av skum og på øret-utforming.
| Produkttype | Hodesett |
| Bæremåte | Hodebånd |
| Anbefalt bruk | Kontor/kundesenter |
| Hodesett-type | Stereofonisk |
| Virtuell surround | Nei |
| Pulsmåler | Nei |
| Bevegelsessensor | Nei |
| Benledningssensor | Nei |
| Over the Air Updates (OTA) | Nei |
| Av/på-bryter | Nei |
| Optimalisert for | Unified Communication |
| Hørselvernteknologier | Jabra PeakStop |
| Telefonboktilgangsprofil (PBAP) | Nei |
| Seriekobling | Nei |
| HD-tale | Ja |
| Auto-tilkobling | Nei |
| Trykkavlastning i øret | Nei |
| Renovert | Nei |
| Unified communications | Ja |
| Trykk for å tale-funksjon | Nei |
| Fungerer med Amazon Alexa | Nei |
| Stålhengsler | Nei |
| Sertifisering | Alcatel-Lucent;Avaya;Cisco;Unify |
| Basstyrke | Nei |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| USB-tilkobling | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AAC, SBC |
| Støyreduksjon | Nei |
| HearThrough | Nei |
| Mikrofonsensitivitet/mikrofonfølsomhet | -30 dB |
| Mikrofondemping | Ja |
| Hurtiglading | Nei |
| Utskiftbart batteri | Nei |
| Støttede Windows operativsystemer | Ja |
| Støttede Mac operativsystemer | MacOS |
| FM-radio | Nei |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 230 mm |
| Pakkehøyde | 35 mm |
| Pakkebredde (imperial) | 18 cm (7.09") |
| Pakkedybde (imperial) | 23 cm (9.06") |
| Pakkehøyde (imperial) | 3,51 cm (1.38") |
| Ladestasjon | Nei |
| Ladeetui | Nei |
| Bæretaske | Nei |
| Enkel sammenkobling | Nei |
| Multipoint-tilkobling | Nei |
| USB Type-C-ladeport | Nei |
| Automatisk volum-justering | Nei |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nei |
| USB-kabellengde | 2,15 m |
| Stemme veiledning | Nei |
| Applikasjoner som støttes | Jabra Direct |
| Høyttalertelefon | Nei |
| Slår seg automatisk av | Nei |
| Near Field Communication (NFC) | Nei |
| Talekontroll | Nei |
| Digital signalbehandling (DSP) | Ja |
| Pakkeinnhold | Headset;USB controller– (call control unit) |
| Samtalehåndtering | Remote Call Control (RCC) |
| Øreputetype | Foam size L |
| Beskyttende veske/futteral | Nei |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.