ACER Rs272G0Bpamix Computer
|
|
ACER Rs272G0Bpamix Computer
-
Skjermstørrelse
27"
-
Oppløsning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Nei
-
Oppdateringsfrekvens
120Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer RS272G0BPAMIX. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, HD-type: Full HD, Skjermteknologi: LCD, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Paneltype | IPS |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Responstid (MPRT) | 1 ms |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 120 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,311 x 0,311 mm |
| Pikseltetthet | 82 ppi |
| Horisontalt frekvensområde | 30 - 85 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 48 - 75 Hz |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 140 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 120 Hz |
| Fargedybde | 6 bit |
| sRGB-dekning (typisk) | 99% |
| NVIDIA G-SYNC | Nei |
| AMD FreeSync | Nei |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Low Blue Light-teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 4 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| Antall VGA (D-Sub)-porter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 75 x 75 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Høydejustering | Nei |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 20° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgjengelig |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 21 kWh |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 612,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 214,6 mm |
| Høyde (med stativ) | 463 mm |
| Vekt (med stativ) | 4,18 kg |
| Bredde (uten stativ) | 612,9 mm |
| Dybde (uten stativ) | 36,4 mm |
| Høyde (uten stativ) | 363,2 mm |
| Vekt (uten stativ) | 3,73 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.