ACER Nitro Xv5 Xv345Curx0Bmiipphx
|
|
ACER Nitro Xv5 Xv345Curx0Bmiipphx
-
Skjermstørrelse
34"
-
Oppløsning
3440 x 1440
-
DP
2
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Kurvet
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Nitro XV5 XV345CURX0BMIIPPHX. Skjermdiagonal: 86,4 cm (34"), Skjermoppløsning: 3440 x 1440 piksler, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 0,5 ms, Naturlig sideforhold: 21:9. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 86,4 cm (34") |
| Skjermoppløsning | 3440 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 21:9 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Paneltype | VA |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 0,5 ms |
| Type måling av responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skjermform | Bøyd |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 10000000:1 |
| Display antall farger | 1,07 milliarder farger |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 6 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Antall DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-versjon | 1.4 |
| Lydutgang | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 11 cm |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -20 - 20° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 15° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 49 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 807 mm |
| Dybde (med stativ) | 232 mm |
| Høyde (med stativ) | 545 mm |
| Vekt (med stativ) | 8,3 kg |
| Bredde (uten stativ) | 807 mm |
| Dybde (uten stativ) | 130 mm |
| Høyde (uten stativ) | 364 mm |
| Vekt (uten stativ) | 6,7 kg |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.