ACER 26.5inch WQHD ZeroFrame QD-OLED 240Hz Edge 16:9 0.03ms HDMI DP MM Audio Out HDR10 FreeSync White
Forsiden
Skjerm
Skjerm
ACER 26.5inch WQHD ZeroFrame QD-OLED 240Hz Edge 16:9 0.03ms HDMI DP MM Audio Out HDR10 FreeSync White
|
|
ACER 26.5inch WQHD ZeroFrame QD-OLED 240Hz Edge 16:9 0.03ms HDMI DP MM Audio Out HDR10 FreeSync White
-
Skjermstørrelse
26.5"
-
Oppløsning
2560 x 1440
-
HD
Quad HD
-
DP
2
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svingtapp
Ja
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer CE270UXWMIIPPRX. Skjermdiagonal: 67,3 cm (26.5"), Skjermoppløsning: 2560 x 1440 piksler, HD-type: Quad HD, Skjermteknologi: QD-OLED, Oppdateringsresponstid: 0,03 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Hvit
| Skjermdiagonal | 67,3 cm (26.5") |
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | QD-OLED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | TFT |
| Skjermlysstyrke (topp) | 400 cd/m² |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 200 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 0,03 ms |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1500000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1.073 milliarder farger |
| Horisontalt frekvensområde | 71 - 355 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 48 - 240 Hz |
| Fargedybde | 10 bit |
| Fargeskalastandard | DCI-P3 |
| DCI-P3 dekning | 99% |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 6 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Produktfarge | Hvit |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Antall DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort ut versjon | 1.4 |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 15 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Svingvinkel | -90 - 90° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 22 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 30 kWh |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Bredde (med stativ) | 611,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 196 mm |
| Høyde (med stativ) | 553 mm |
| Vekt (med stativ) | 5,15 kg |
| Bredde (uten stativ) | 611,1 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøyde | 448 mm |
| Pakkevekt | 8,19 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | HDMI |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.