CONTOUR DESIGN CONTOUR Balance Keyboard PN Wired
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
|
|
CONTOUR DESIGN CONTOUR Balance Keyboard PN Wired
Varenr.:
BALANCE-PN-WIRED
-
Type
Tastatur
-
Tegnsett
Nordisk
-
Tilkobling
Koblet med ledninger (ikke trådløs)
-
Grensesnitt
USB
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Relaterte produkter
Øk produktiviteten med bedre kroppsholdning og innebygd komfort. Balance Keyboard passer perfekt til RollerMouse og SliderMouse for jevnere overganger og naturlig håndleddsposisjonering. Det kompakte designet minimerer skulderbevegelser, mens den justerbare hellingen støtter arbeid med avslappede armer og hender. Det passer også perfekt sammen med Unimouse og har full tastefunksjonalitet for effektiv skriving.
| Anbefalt bruk | Kontor |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Enhetsgrensesnitt | USB |
| Tastaturtastbryter | Sakseformet tastebryter |
| Tastaturlayout | QWERTY |
| Tastaturspråk | Nordisk |
| Pekeenhet | Nei |
| Tastaturets formfaktor | Full størrelse (100 og) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antall taster | 104 |
| Windows-taster | Ja |
| Programmerbare hurtigtaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Antall programmerbare (makro) taster | 0 |
| Opprinnelsesland | China |
| Baklys | Nei |
| Tastaturstil | Rett |
| Ergonomisk strykejernutforming | Ja |
| Håndleddshvilepute | Nei |
| Justerbar tastaturhøyde | Ja |
| Produktfarge | Sort |
| Fargebehandling overflate | Monokromatisk |
| USB-kontakttype | USB Type-A |
| Strømkildetype | USB |
| Mus inkludert | Nei |
| Støttede Windows operativsystemer | Ja |
| Støttede Mac operativsystemer | Ja |
| Tastaturdimensjoner (BxDxH) | 391 x 119 x 22 mm |
| Tastaturvekt | 580 g |
| Vekt | 560 g |
| Antall medfølgende produkter | 1 stykker |
| Bruksanvisning | Ja |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 442 mm |
| Pakkehøyde | 39 mm |
| Pakkevekt | 750 g |
| Dybde | 392 mm |
| Høyde | 22 mm |
| Bredde | 119 mm |
| Livsløpsutslipp (kg CO2e) | 5,25 |
| Utslipp til fabrikk (kg CO2e) | 5,28 |
| Resirkulert innhold i emballasjen | 70% |
| Resirkulert innhold av total produktvekt | 37% |
| Harmonisert system (HS)-kode | 84716060 |
| Produkter per masterkasse (ytterkasse) | 10 stykker |
| Masterkassens (ytterkassens) bredde | 209 mm |
| Masterkassens (ytterkassens) lengde | 448 mm |
| Masterkassens (ytterkassens) høyde | 314 mm |
| Masterkassens (ytterkassens) bruttovekt | 8,1 kg |
| Masterkassens (ytterkassens) volum | 0,0294 cm³ |
Maskinvare / Datamaskiner / servere / Tastatur & Mus
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.