CHERRY KC 1000 KEYBOARD CORDED LAYOUT-PORTUGAL BLACK PERP
|
|
CHERRY KC 1000 KEYBOARD CORDED LAYOUT-PORTUGAL BLACK PERP
-
Type
Tastatur
-
Tegnsett
Portugisisk
-
Tilkobling
Koblet med ledninger (ikke trådløs)
-
Grensesnitt
USB
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
CHERRY KC 1000. Tastaturets formfaktor: Full størrelse (100 og). Tastaturstil: Rett. Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs), Enhetsgrensesnitt: USB, Tastaturlayout: QWERTY. Kabellengde: 1,8 m. Anbefalt bruk: Hjem/Kontor. Produktfarge: Sort
| Anbefalt bruk | Hjem/Kontor |
| Tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| Enhetsgrensesnitt | USB |
| Tastaturlayout | QWERTY |
| Tastaturspråk | Portugisisk |
| Pekeenhet | Nei |
| Tastaturets formfaktor | Full størrelse (100 og) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Nøkkelhetter – materiale | Akrylonitril-butadien-styren (ABS) |
| Tastaturtastenes levetid | 10 millioner tegn |
| Windows-taster | Ja |
| Hurtigtaster | Ja |
| Antall hurtigtaster | 4 |
| Multimedietaster | Ja |
| Tangent bevegelse | 2,8 mm |
| Baklys | Nei |
| Tastaturstil | Rett |
| Produktfarge | Sort |
| Fargebehandling overflate | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
| USB-kontakttype | USB Type-A |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Plugg inn og spill | Ja |
| Strømkildetype | USB |
| USB Type-C-ladeport | Nei |
| Mus inkludert | Nei |
| Støttede Windows operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) | -20 - 65 °C |
| Samsvarssertifikat | BSMI, CE, Kina RoHS, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, RCM, UKCA |
| Tastaturdimensjoner (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
| Tastaturvekt | 530 g |
| Antall medfølgende produkter | 1 stykker |
| AC-adapter bunt | Nei |
| Bruksanvisning | Ja |
| Pakkebredde | 485 mm |
| Pakkedybde | 204 mm |
| Pakkehøyde | 26 mm |
| Pakkevekt | 717 g |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.