ACER Xxee.501 Computer Monitor
|
|
ACER Xxee.501 Computer Monitor
-
Skjermstørrelse
34"
-
Oppløsning
3440 x 1440
-
HD
UltraWide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Kurvet
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Predator UM.CXXEE.501. Skjermdiagonal: 86,4 cm (34"), Skjermoppløsning: 3440 x 1440 piksler, HD-type: UltraWide Quad HD, Skjermteknologi: QD-OLED, Oppdateringsresponstid: 0,1 ms, Naturlig sideforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 86,4 cm (34") |
| Skjermoppløsning | 3440 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 21:9 |
| Skjermteknologi | QD-OLED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (topp) | 1000 cd/m² |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 0,1 ms |
| Skjermform | Bøyd |
| Skjermkrumningsrangering | 1800R |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 1500000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1.073 milliarder farger |
| Pikselbredde | 0,231 x 0,231 mm |
| Pikseltetthet | 110 ppi |
| Horisontalt frekvensområde | 400 - 400 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 48 - 240 Hz |
| Fargedybde | 10 bit |
| Fargeskalastandard | DCI-P3 |
| Fargespekter | 99% |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Low Blue Light-teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 10 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Spilling |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| USB oppstrømsporttype | USB Type-B |
| Antall USB Type-A nedstrømsporter | 3 |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-versjon | 1.4 |
| Lydutgang | Ja |
| Innebygd KVM-bryter | Ja |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Nei |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 15 cm |
| Dreibar | Ja |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 25° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 34 kWh |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Bredde (med stativ) | 811 mm |
| Dybde (med stativ) | 274 mm |
| Høyde (med stativ) | 484 mm |
| Vekt (med stativ) | 9,01 kg |
| Bredde (uten stativ) | 811 mm |
| Dybde (uten stativ) | 110 mm |
| Høyde (uten stativ) | 361 mm |
| Vekt (uten stativ) | 6,71 kg |
| Kabler inkludert | HDMI, USB Type-C |
| Sertifisering | MPRII |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.