ACER Vg240Y M3 Computer Monitor
|
|
ACER Vg240Y M3 Computer Monitor
-
Skjermstørrelse
23.8"
-
Oppløsning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Oppdateringsfrekvens
180Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer VG240Y M3. Skjermdiagonal: 60,5 cm (23.8"), Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, HD-type: Full HD, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 1 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering. Produktfarge: Svart, Rød
| Skjermdiagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Paneltype | IPS |
| Type baklys | LED |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 1 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Støttede grafikkoppløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,28 x 0,28 mm |
| Horisontalt frekvensområde | 30 - 250 kHz |
| Diagonal skjermstørrelse | 60 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| Fargedybde | 6 bit |
| Fargeskalastandard | sRGB |
| Fargespekter | 99% |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 2 W |
| Markedsplassering | Spilling |
| Produktfarge | Svart, Rød |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 20° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 18 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 27 kWh |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 18 W |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Strømforbruk (maks.) | 43 W |
| Strømforbruk, av | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 240,1 mm |
| Høyde (med stativ) | 413,3 mm |
| Vekt (med stativ) | 3,57 kg |
| Bredde (uten stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (uten stativ) | 65,3 mm |
| Høyde (uten stativ) | 323,2 mm |
| Vekt (uten stativ) | 3,12 kg |
| Kabler inkludert | AC, HDMI |
| Andre skjerm effektivt visningsområde | 527 x 296 mm |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.