ACER VERO CB273UEBEMIPRUZXV 27I
|
|
ACER VERO CB273UEBEMIPRUZXV 27I
-
Skjermstørrelse
27"
-
Oppløsning
2560 x 1440
-
USB-C
1
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Oppdateringsfrekvens
100Hz
-
Bærekraft
EPEAT Gold
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer CB273U E. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), Skjermoppløsning: 2560 x 1440 piksler, HD-type: 2K, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 1 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | 2K |
| Paneltype | IPS |
| Type baklys | LED |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 1 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Støttede grafikkoppløsninger | 2560 x 1440 |
| Kontrastforhold | 1300:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,23 x 0,23 mm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargedybde | 8 bit |
| Fargeskalastandard | sRGB |
| Fargespekter | 99% |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 2 W |
| Markedsplassering | Hjem |
| Produktfarge | Svart |
| Antall USB Type C-oppstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 16,5 cm |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 36 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (uten stativ) | 614,4 mm |
| Dybde (uten stativ) | 69,2 mm |
| Høyde (uten stativ) | 389,8 mm |
| Kabler inkludert | AC, HDMI, USB Type-C |
| Bærekraftsertifikater | EPEAT Gold |
| Andre skjerm effektivt visningsområde | 597 x 336 mm |
| Sertifisering | EPEAT Gold |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.