ACER Veriton Z4727Gt I71420 Pro
|
|
ACER Veriton Z4727Gt I71420 Pro
-
Formfaktor
All-in-One
-
Prosessor
14th gen Intel® Core™ i7
-
Antall prosessorer
1
-
Diskret grafikk
Ikke tilgjengelig
-
HDD
0GB
-
SSD / Flash
512GB
-
Minne
16GB
-
Skjermstørrelse
23.8"
-
Operativsystem
Windows 11 Pro
-
Modell
Acer Veriton Z
-
CTO / BTO
Nei
-
CPU Model
i7-14700
-
Bærekraft
ENERGY STAR, TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Veriton Z4727GT I71420 Pro. Produkttype: Alt-i-ett PC. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), HD-type: Full HD, Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, Paneltype: IPS. Prosessorfamilie: Intel® Core™ i7, Prosessorfrekvens: 2,1 GHz. Internminne: 16 GB, Internminnetype: DDR5-SDRAM. Total lagringskapasitet: 512 GB, Lagringsmedier: SSD. Grafikkadaptermodell om bord: Intel UHD Graphics 770. Innebygd kamera. Operativsystemprogramvare 04: Windows 11 Pro. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Lysstyrke for skjerm | 250 cd/m² |
| Paneltype | IPS |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Prosessorprodusent | Intel |
| Prosessorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorgenerering | Intel Core i7-14xxx |
| Prosessormodell | i7-14700 |
| Prosessorkjerner | 20 |
| Prosessortråder | 28 |
| Boostfrekvens prosessor | 5,4 GHz |
| Prosessorfrekvens | 2,1 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Cachetype prosessor | L3 |
| Internminne | 16 GB |
| Internminnetype | DDR5-SDRAM |
| Maksimalt internminne | 64 GB |
| Minnespor | 2 |
| Minnesportype | SO-DIMM |
| Minneklokke-hastighet | 5600 MHz |
| Minnefordeling | 1 x 16 GB |
| Total lagringskapasitet | 512 GB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Total SSD-kapasitet | 512 GB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 512 GB |
| SSD drivergrensesnitt | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Optisk stasjonstype | Nei |
| Innebygd kortleser | Ja |
| Minnekortenhet | SD |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Grafikkadaptermodell om bord | Intel UHD Graphics 770 |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Innebygd mikrofon | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Privatkamera | Ja |
| Personvernstype | Shutter |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antennetype | 2x2 |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 1 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Type-A-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 2 |
| Antall USB 4 Gen 3x2-porter | 0 |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| Kombinert hodetelefon/mikrofonport | Ja |
| DC-inngangskontakt | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Markedsplassering | Forretning |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM)-versjon | 2.0 |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| AC-adapter energitap | 135 W |
| Bredde (med stativ) | 612,7 mm |
| Bredde (uten stativ) | 612,7 mm |
| Dybde (uten stativ) | 46,5 mm |
| Høyde (uten stativ) | 367,3 mm |
| Pakkebredde | 740 mm |
| Pakkedybde | 198 mm |
| Pakkehøyde | 580 mm |
| Pakkevekt | 14,2 kg |
| Samsvarssertifikat | RoHS |
| Bærekraftsertifikater | ENERGY STAR, TCO |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.