ACER V196L B Computer Monitor 48.3
|
|
ACER V196L B Computer Monitor 48.3
-
Skjermstørrelse
19"
-
Oppløsning
1280 x 1024
-
HD
SXGA
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Nei
-
Bruksområde
Personal display
-
Oppdateringsfrekvens
75Hz
-
Bærekraft
TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer V196L B. Skjermdiagonal: 48,3 cm (19"), Skjermoppløsning: 1280 x 1024 piksler, HD-type: SXGA, Skjermteknologi: LCD, Oppdateringsresponstid: 5 ms, Naturlig sideforhold: 5:4, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 48,3 cm (19") |
| Skjermoppløsning | 1280 x 1024 piksler |
| Naturlig sideforhold | 5:4 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | SXGA |
| Paneltype | IPS |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 5 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,29 x 0,29 mm |
| Horisontalt frekvensområde | 30 - 80 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 55 - 75 Hz |
| Bildestørrelse, horisontal | 37,6 cm |
| Bildestørrelse, vertikal | 30,1 cm |
| Diagonal skjermstørrelse | 48,3 cm |
| Fargedybde | 6 bit |
| NTSC-dekning (typisk) | 72% |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Forretning |
| Produktfarge | Svart |
| Antall VGA (D-Sub)-porter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Høydejustering | Nei |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 25° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 18 W |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Strømforbruk, av | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 406,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 191 mm |
| Høyde (med stativ) | 422,7 mm |
| Vekt (med stativ) | 3,1 kg |
| Bredde (uten stativ) | 406,4 mm |
| Dybde (uten stativ) | 52 mm |
| Høyde (uten stativ) | 337 mm |
| Vekt (uten stativ) | 2,66 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | HDMI |
| Bærekraftsertifikater | TCO |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.