ACER Predator X34 X Computer
|
|
ACER Predator X34 X Computer
-
Skjermstørrelse
34"
-
Oppløsning
3440 x 1440
-
HD
UltraWide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Kurvet
-
Høydejustering
Ja
-
Bruksområde
Personal display
-
Oppdateringsfrekvens
240Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Predator X34 X. Skjermdiagonal: 86,4 cm (34"), Skjermoppløsning: 3440 x 1440 piksler, HD-type: UltraWide Quad HD, Oppdateringsresponstid: 10 ms, Naturlig sideforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 86,4 cm (34") |
| Skjermoppløsning | 3440 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 21:9 |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | OLED |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 1300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 10 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Bøyd |
| Skjermkrumningsrangering | 800R |
| Maksimal oppdateringshastighet | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1,07 milliarder farger |
| Pikselbredde | 0,23 x 0,23 mm |
| Diagonal skjermstørrelse | 86,4 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Fargedybde | 10 bit |
| Fargeskalastandard | DCI-P3 |
| Fargespekter | 99% |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 5 W |
| Markedsplassering | Spilling |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| Antall oppstrømsporter | 2 |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ut versjon | 1.4 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| Hodetelefonutganger | 1 |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 11 cm |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -15 - 15° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 15° |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | HDMI, Kraft indikator, USB |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.