ACER Predator Psv27-2 Computer
|
|
ACER Predator Psv27-2 Computer
-
Skjermstørrelse
27"
-
Oppløsning
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Oppdateringsfrekvens
160Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Predator PSV27-2. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), Skjermoppløsning: 3840 x 2160 piksler, HD-type: 4K Ultra HD, Skjermteknologi: LCD, 3D, Oppdateringsresponstid: 5 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | AHVA |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 5 ms |
| Skjermform | Flat |
| Støttede grafikkoppløsninger | 3840 x 2160 |
| Støttede videofunksjoner | 2160p |
| Maksimal oppdateringshastighet | 160 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Diagonal skjermstørrelse | 68,6 cm |
| 3D | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nei |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Smartmoduser | True Game |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 5 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Spilling |
| Produktfarge | Svart |
| Antall USB Type-A nedstrømsporter | 2 |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DC-inngangskontakt | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 12 cm |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -15 - 15° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 18° |
| LED-indikatorer | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 23 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 628,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 79,9 mm |
| Høyde (med stativ) | 428,2 mm |
| Vekt (med stativ) | 6,86 kg |
| Bredde (uten stativ) | 628,6 mm |
| Dybde (uten stativ) | 29,5 mm |
| Høyde (uten stativ) | 387,5 mm |
| Vekt (uten stativ) | 4,86 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | HDMI, Kraft indikator, USB Type-A til USB Type-C |
| Strømadapter medfølger | Ja |
| Hurtigstartsguide | Ja |
| Av/på-bryter | Ja |
| Garantiperiode | 2 år |
| Samsvarssertifikat | CCC, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), Norma Oficial Mexicana (NOM), RoHS, VCCI |
| Spesielle funksjoner | Super Sharpness
Wide Viewing Angle |
| Delta E | 2 |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.