ACER Nitro Ed0 Ed340Cu S3 Computer
|
|
ACER Nitro Ed0 Ed340Cu S3 Computer
-
Skjermstørrelse
34"
-
Oppløsning
3440 x 1440
-
HD
UltraWide Quad HD
-
DP
2
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Kurvet
-
Oppdateringsfrekvens
180Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Nitro ED0 ED340CU S3. Skjermdiagonal: 86,4 cm (34"), Skjermoppløsning: 3440 x 1440 piksler, HD-type: UltraWide Quad HD, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 1 ms, Naturlig sideforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 86,4 cm (34") |
| Skjermoppløsning | 3440 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 21:9 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | VA |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 1 ms |
| Type måling av responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Bøyd |
| Skjermkrumningsrangering | 1500R |
| Kontrastforhold | 4000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,23 x 0,23 mm |
| Horisontalt frekvensområde | 31,47 - 150,85 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 48 - 180 Hz |
| Bildestørrelse, horisontal | 80 cm |
| Bildestørrelse, vertikal | 33,5 cm |
| Diagonal skjermstørrelse | 86,4 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargedybde | 8 bit |
| NTSC-dekning (typisk) | 72% |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 4 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Spilling |
| Produktfarge | Svart |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort ut versjon | 1.4 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 20° |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 39 W |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Strømforbruk (maks.) | 65 W |
| Strømforbruk, av | 0,3 W |
| Bredde (med stativ) | 712,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 269 mm |
| Høyde (med stativ) | 607,5 mm |
| Vekt (med stativ) | 8,55 kg |
| Bredde (uten stativ) | 712,6 mm |
| Dybde (uten stativ) | 112 mm |
| Høyde (uten stativ) | 422,9 mm |
| Vekt (uten stativ) | 6,34 kg |
| Pakkebredde | 809 mm |
| Pakkedybde | 179 mm |
| Pakkehøyde | 541 mm |
| Pakkevekt | 10,7 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | DisplayPort, HDMI, Kraft indikator |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.