ACER Ek1 Ek251Qgbi Computer
|
|
ACER Ek1 Ek251Qgbi Computer
-
Skjermstørrelse
24.5"
-
Oppløsning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Oppdateringsfrekvens
100Hz
-
Bærekraft
ENERGY STAR
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer EK1 EK251QGbi. Skjermdiagonal: 62,2 cm (24.5"), Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, HD-type: Full HD, Oppdateringsresponstid: 1 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA-montering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 62,2 cm (24.5") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Paneltype | IPS |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 1 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Bildestørrelse, horisontal | 54,4 cm |
| Bildestørrelse, vertikal | 30,3 cm |
| Fargedybde | 6 bit |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Low Blue Light-teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Nei |
| Produktfarge | Svart |
| Rammeløst design | Ja |
| Antall VGA (D-Sub)-porter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 20° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 18 kWh |
| AC-inngangsspenning | 100 - 240 V |
| Type strømforsyning | Utvendig |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | HDMI, Kraft indikator |
| Bærekraftsertifikater | ENERGY STAR |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.