| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Prosessorprodusent | Intel |
| Prosessorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Prosessorgenerering | Intel Core Ultra (Serie 1) |
| Prosessormodell | 125U |
| Prosessorkjerner | 12 |
| Prosessortråder | 14 |
| Boostfrekvens prosessor | 4,3 GHz |
| Ytelseskjerner | 2 |
| Effektive kjerner | 8 |
| Kjerner med lav strømeffektivitet | 2 |
| Maksimal turbofrekvens med høy ytelse | 4,3 GHz |
| Effektiv maks turbofrekvens | 3,6 GHz |
| Kjerne med lav strømeffektivitet maks turbofrekvens | 2,1 GHz |
| Ytelse-kjerne basefrekvens | 1,3 GHz |
| Effektiv kjernebasefrekvens | 800 GHz |
| Kjerne med lav strømeffektivitet basisfrekvens | 700 MHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Cachetype prosessor | Smart Cache |
| Prosessor grunnkraft | 15 W |
| Maksimal turbokraft | 57 W |
| AI-programvarerammeverk støttet av NPU | ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Internminne | 16 GB |
| Internminnetype | DDR5-SDRAM |
| Maksimalt internminne | 32 GB |
| Minnespor | 2 |
| Minnesportype | SO-DIMM |
| Minneklokke-hastighet | 5600 MHz |
| Total lagringskapasitet | 1 TB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Total SSD-kapasitet | 1 TB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 1 TB |
| SSD drivergrensesnitt | PCI Express |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Innebygd GPU-produsent | Intel |
| On-board grafikkadapter familie | Intel Graphics |
| Grafikkadaptermodell om bord | Ikke tilgjengelig |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Lydsystem | DTS Audio |
| Innebygd kamera | Ja |
| Totale megapiksler | 5 MP |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.3 |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 1 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 3 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Type-C-porter | 1 |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Antall USB-porter bak | 4 |
| Antall USB-porter foran | 1 |
| Antall lydporter bak | 1 |
| Produktfarge | Hvit |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Home |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| AC-adapter energitap | 65 W |
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Høyde (med stativ) | 446 mm |
| Bredde (uten stativ) | 613 mm |
| Dybde (uten stativ) | 37 mm |
| Høyde (uten stativ) | 445,5 mm |
| Vekt | 7 kg |
| Pakkebredde | 155 mm |
| Pakkedybde | 725 mm |
| Pakkehøyde | 588 mm |
| Pakkevekt | 8,1 kg |
| Samsvarssertifikat | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Mustilkobling | Trådløs |
| Tastaturtilkobling | Trådløs |