ACER Computer Monitor 68.6 Cm
|
|
ACER Computer Monitor 68.6 Cm
-
Skjermstørrelse
27"
-
Oppløsning
2560 x 1440
-
HD
Wide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Svingtapp
Ja
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer UM.GXXEE.303. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), Skjermoppløsning: 2560 x 1440 piksler, HD-type: Wide Quad HD, Skjermteknologi: OLED, Oppdateringsresponstid: 0,03 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | OLED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Paneltype | OLED |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (topp) | 1300 cd/m² |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 0,03 ms |
| Type måling av responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Responstid (MPRT) | 0,01 ms |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1500000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1.073 milliarder farger |
| Pikselbredde | 0,229 x 0,229 mm |
| Pikseltetthet | 110,8 ppi |
| Diagonal skjermstørrelse | 67 cm |
| Fargedybde | 10 bit |
| Fargeskalastandard | DCI-P3 |
| Fargespekter | 99% |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 10 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Spilling |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| USB oppstrømsporttype | USB Type-B |
| Antall USB Type B-oppstrømsporter | 1 |
| Antall USB Type-A nedstrømsporter | 2 |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ut versjon | 1.4 |
| Lydutgang | Ja |
| Innebygd KVM-bryter | Ja |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Nei |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 15 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Dreibar | Ja |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 25° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 37 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 35 kWh |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Bredde (med stativ) | 604 mm |
| Dybde (med stativ) | 266 mm |
| Høyde (med stativ) | 419 mm |
| Vekt (med stativ) | 6,1 kg |
| Bredde (uten stativ) | 604 mm |
| Dybde (uten stativ) | 56 mm |
| Høyde (uten stativ) | 350 mm |
| Vekt (uten stativ) | 4,1 kg |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Kabler inkludert | HDMI, USB Type-C |
| Sertifisering | MPRII |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.