ACER Cb343Cur Computer Monitor
|
|
ACER Cb343Cur Computer Monitor
-
Skjermstørrelse
34"
-
Oppløsning
3440 x 1440
-
HD
UltraWide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Kurvet
-
Høydejustering
Ja
-
Bruksområde
Personal display
-
Oppdateringsfrekvens
60Hz
-
Bærekraft
TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer CB343CUR. Skjermdiagonal: 86,4 cm (34"), Skjermoppløsning: 3440 x 1440 piksler, HD-type: UltraWide Quad HD, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart, Sølv
| Skjermdiagonal | 86,4 cm (34") |
| Skjermoppløsning | 3440 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 21:9 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baklys | Ja |
| Type baklys | LED |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Skjermform | Bøyd |
| Skjermkrumningsrangering | 3800R |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1,07 milliarder farger |
| Diagonal skjermstørrelse | 86,4 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargedybde | 8 bit |
| NVIDIA G-SYNC | Nei |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 14 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Hjem |
| Produktfarge | Svart, Sølv |
| Fremre ramme | Svart |
| Farge | Svart, Sølv |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 16,5 cm |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 50 kWh |
| Type strømforsyning | Innvendig lys |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 817,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 262,2 mm |
| Høyde (med stativ) | 571 mm |
| Vekt (med stativ) | 8,87 kg |
| Bredde (uten stativ) | 817,6 mm |
| Dybde (uten stativ) | 75 mm |
| Høyde (uten stativ) | 369,5 mm |
| Vekt (uten stativ) | 6,37 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | AC, USB, USB Type-C |
| Bærekraftsertifikater | TCO |
| Bærekraftsamsvar | Ja |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.