ACER Cb3 Cb343Cur D Computer
|
|
ACER Cb3 Cb343Cur D Computer
-
Skjermstørrelse
34"
-
Oppløsning
3440 x 1440
-
HD
UltraWide Quad HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Kurvet
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Bruksområde
Personal display
-
Oppdateringsfrekvens
60Hz
-
Bærekraft
TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer CB3 CB343CUR D. Skjermdiagonal: 86,4 cm (34"), Skjermoppløsning: 3440 x 1440 piksler, HD-type: UltraWide Quad HD, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 86,4 cm (34") |
| Skjermoppløsning | 3440 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 21:9 |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Bøyd |
| Skjermkrumningsrangering | 3800R |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1,07 milliarder farger |
| Pikselbredde | 0,23 x 0,23 mm |
| Diagonal skjermstørrelse | 86,4 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargedybde | 10 bit |
| sRGB-dekning (typisk) | 99% |
| VESA Adaptive Sync-støtte | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 7 W |
| Innebygd kamera | Ja |
| Innebygd mikrofon | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| Antall oppstrømsporter | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ut versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| Hodetelefonutganger | 1 |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 16,5 cm |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -178 - 178° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 31 W |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Strømforbruk (maks.) | 180 W |
| Strømforbruk, av | 0,3 W |
| Bredde (med stativ) | 817,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 75,6 mm |
| Høyde (med stativ) | 583,7 mm |
| Vekt (med stativ) | 6,4 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | Kraft indikator, USB |
| Bærekraftsertifikater | TCO |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.