ACER B8 B278U G Computer Monitor
|
|
ACER B8 B278U G Computer Monitor
-
Skjermstørrelse
27"
-
Oppløsning
2560 x 1440
-
HD
Quad HD
-
DP
2
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Oppdateringsfrekvens
120Hz
-
Bærekraft
EPEAT Gold, TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer B8 B278U G. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), Skjermoppløsning: 2560 x 1440 piksler, HD-type: Quad HD, Skjermteknologi: LCD, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:9. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 120 Hz |
| Diagonal skjermstørrelse | 68,6 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargeskalastandard | NTSC |
| NTSC-dekning (typisk) | 72% |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Innebygd mikrofon | Ja |
| Markedsplassering | Forretning |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| USB oppstrømsporttype | USB Type-B |
| Antall USB Type B-oppstrømsporter | 1 |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-versjon | 1.4 |
| Lydutgang | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 17 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 43 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bærekraftsertifikater | EPEAT Gold, TCO |
| Delta E | 2 |
| Adaptiv synkronisering | Ja |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.