ACER B278Kbemiqprcuzx Computer
|
|
ACER B278Kbemiqprcuzx Computer
-
Skjermstørrelse
27"
-
Oppløsning
3840 x 2160
-
HD
2K Ultra HD
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Svingtapp
Ja
-
Oppdateringsfrekvens
60Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer B278Kbemiqprcuzx. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), Skjermoppløsning: 3840 x 2160 piksler, HD-type: 2K Ultra HD, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | 2K Ultra HD |
| Paneltype | IPS |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1,07 milliarder farger |
| Pikselbredde | 0,23 x 0,23 mm |
| Diagonal skjermstørrelse | 68,6 cm |
| Fargedybde | 8 bit |
| Fargeskalastandard | sRGB |
| Fargespekter | 99% |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Markedsplassering | Hjem |
| Produktfarge | Svart |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 15 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Svingvinkel | -90 - 90° |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -60 - 60° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 43 kWh |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 190 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 614 mm |
| Dybde (med stativ) | 247 mm |
| Høyde (med stativ) | 539 mm |
| Vekt (med stativ) | 5,78 kg |
| Bredde (uten stativ) | 614 mm |
| Dybde (uten stativ) | 93 mm |
| Høyde (uten stativ) | 383 mm |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.