ACER Asv15-1B Computer Monitor
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
|
|
ACER Asv15-1B Computer Monitor
-
Skjermstørrelse
15.6"
-
Oppløsning
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
USB-C
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Skjermform
Flat
-
Bruksområde
Personal display
-
Oppdateringsfrekvens
60Hz
-
Bærekraft
ENERGY STAR
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer ASV15-1B. Skjermdiagonal: 39,6 cm (15.6"), Skjermoppløsning: 3840 x 2160 piksler, HD-type: 4K Ultra HD, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 30 ms, Synsvinkel, horisontal: 170°, Synsvinkel, vertikal: 170°. Innebygd USB-hub. VESA-montering. Produktfarge: Blå
| Skjermdiagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Oppdateringsresponstid | 30 ms |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1200:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 5000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 170° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 344 x 194 mm |
| Horisontalt frekvensområde | 30 - 135 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 23 - 76 Hz |
| Fargeskalastandard | Adobe RGB |
| Fargespekter | 100% |
| Produktfarge | Blå |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| Antall USB Type C-oppstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Bredde (med stativ) | 359,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 9 mm |
| Høyde (med stativ) | 243,8 mm |
| Vekt (med stativ) | 1,47 kg |
| Bærekraftsertifikater | ENERGY STAR |
| Bærekraftsamsvar | Ja |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.