ACER Aspire S32-1856 Intel® CoreT
|
|
ACER Aspire S32-1856 Intel® CoreT
-
Prosessor
13th gen Intel® Core™ i7
-
Diskret grafikk
Ikke tilgjengelig
-
Minne
32GB
-
Skjermstørrelse
31.5"
-
Operativsystem
Windows 11 Home
-
CPU Model
i7-1360P
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Aspire S32-1856. Produkttype: Alt-i-ett PC. Skjermdiagonal: 80 cm (31.5"), HD-type: Quad HD, Skjermoppløsning: 2560 x 1440 piksler. Prosessorfamilie: Intel® Core™ i7. Internminne: 32 GB, Internminnetype: DDR4-SDRAM. Total lagringskapasitet: 1 TB, Lagringsmedier: SSD. Grafikkadaptermodell om bord: Intel Iris Xe Graphics. Innebygd kamera. Operativsystemprogramvare 04: Windows 11 Home. Produktfarge: Grå
| Skjermdiagonal | 80 cm (31.5") |
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Quad HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Prosessorprodusent | Intel |
| Prosessorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorgenerering | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Prosessormodell | i7-1360P |
| Prosessorkjerner | 12 |
| Boostfrekvens prosessor | 5 GHz |
| Ytelseskjerner | 4 |
| Effektive kjerner | 8 |
| Maksimal turbofrekvens med høy ytelse | 5 GHz |
| Effektiv maks turbofrekvens | 3,7 GHz |
| Processor cache | 18 MB |
| Cachetype prosessor | Smart Cache |
| Konfigurerbar TDP-ned | 20 W |
| Prosessor grunnkraft | 28 W |
| Maksimal turbokraft | 64 W |
| Internminne | 32 GB |
| Internminnetype | DDR4-SDRAM |
| Minnespor | 2 |
| Total lagringskapasitet | 1 TB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Antall lagringsdrivere installert | 1 |
| Total SSD-kapasitet | 1 TB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 1 TB |
| SSD drivergrensesnitt | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Optisk stasjonstype | Nei |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Innebygd GPU-produsent | Intel |
| On-board grafikkadapter familie | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafikkadaptermodell om bord | Intel Iris Xe Graphics |
| Innebygd kamera | Ja |
| Totale megapiksler | 5 MP |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antennetype | 2x2 |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Type-A-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 2 |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| Kombinert hodetelefon/mikrofonport | Ja |
| DC-inngangskontakt | Ja |
| Produktfarge | Grå |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Home |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| Prosessorkonfigurasjon (maks.) | 1 |
| Bredde (med stativ) | 712,8 mm |
| Bredde (uten stativ) | 712,8 mm |
| Dybde (uten stativ) | 17,7 mm |
| Høyde (uten stativ) | 552,9 mm |
| Mus inkludert | Ja |
| Tastatur medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | AC |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.