ACER Aspire C27-1E13U7Unh Intel
|
|
ACER Aspire C27-1E13U7Unh Intel
-
Formfaktor
All-in-One
-
Prosessor
13th gen Intel® Core™ i7
-
Antall prosessorer
1
-
Diskret grafikk
Ikke tilgjengelig
-
HDD
0GB
-
SSD / Flash
1TB
-
Minne
16GB
-
Skjermstørrelse
27"
-
Operativsystem
Windows 11 Home
-
Modell
Acer Aspire C27
-
CTO / BTO
Nei
-
CPU Model
i7-1355U
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Aspire C27-1E13U7UNH. Produkttype: Alt-i-ett PC. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), HD-type: Full HD, Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, Paneltype: LCD. Prosessorfamilie: Intel® Core™ i7, Prosessorfrekvens: 1,7 GHz. Internminne: 16 GB, Internminnetype: DDR4-SDRAM. Total lagringskapasitet: 1 TB, Lagringsmedier: SSD. Grafikkadaptermodell om bord: Intel Iris Xe Graphics. Innebygd kamera. Operativsystemprogramvare 04: Windows 11 Home. Produktfarge: Hvit
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Paneltype | LCD |
| Prosessorprodusent | Intel |
| Prosessorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorgenerering | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Prosessormodell | i7-1355U |
| Prosessorkjerner | 10 |
| Prosessortråder | 12 |
| Boostfrekvens prosessor | 5 GHz |
| Prosessorfrekvens | 1,7 GHz |
| Ytelseskjerner | 2 |
| Effektive kjerner | 8 |
| Maksimal turbofrekvens med høy ytelse | 5 GHz |
| Effektiv maks turbofrekvens | 3,7 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Cachetype prosessor | Smart Cache |
| Prosessor grunnkraft | 55 W |
| Maksimal turbokraft | 55 W |
| Internminne | 16 GB |
| Internminnetype | DDR4-SDRAM |
| Maksimalt internminne | 64 GB |
| Minnespor | 2 |
| Minnesportype | SO-DIMM |
| Minnefordeling | 2 x 8 GB |
| Total lagringskapasitet | 1 TB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Total SSD-kapasitet | 1 TB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 1 TB |
| Optisk stasjonstype | Nei |
| Innebygd kortleser | Ja |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Grafikkadaptermodell om bord | Intel Iris Xe Graphics |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| Innebygd mikrofon | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.2 |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Type-A-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 4 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Type-C-porter | 0 |
| Antall USB 4 Gen 3x2-porter | 0 |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Produktfarge | Hvit |
| Høydejustering | Ja |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Home |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
| AC-adapter energitap | 90 W |
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 245 mm |
| Høyde (med stativ) | 586 mm |
| Vekt (med stativ) | 8,2 kg |
| Pakkebredde | 688 mm |
| Pakkedybde | 191 mm |
| Pakkehøyde | 465 mm |
| Pakkevekt | 10,6 kg |
| Mus inkludert | Ja |
| Mustilkobling | Trådløs |
| Tastatur medfølger | Ja |
| Tastaturtilkobling | Trådløs |
| Diagonal skjermstørrelse | 68,6 cm |
| Line-in | Ja |
| Line-out | Ja |
| Garantiperiode | 2 år |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.