ACER Aspire C27-1E13U5Unh Intel
|
|
ACER Aspire C27-1E13U5Unh Intel
-
Formfaktor
All-in-One
-
Prosessor
13th gen Intel® Core™ i5
-
Antall prosessorer
1
-
Diskret grafikk
Ikke tilgjengelig
-
HDD
0GB
-
SSD / Flash
1TB
-
Minne
16GB
-
Skjermstørrelse
27"
-
Operativsystem
Windows 11 Home
-
Modell
Acer Aspire C27
-
CTO / BTO
Nei
-
CPU Model
i5-1334U
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Aspire C27-1E13U5UNH. Produkttype: Alt-i-ett PC. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), HD-type: Full HD, Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, Paneltype: IPS. Prosessorfamilie: Intel® Core™ i5. Internminne: 16 GB, Internminnetype: DDR4-SDRAM. Total lagringskapasitet: 1 TB, Lagringsmedier: SSD. Grafikkadaptermodell om bord: Intel Iris Xe Graphics. Innebygd kamera. Operativsystemprogramvare 04: Windows 11 Home. Produktfarge: Hvit
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Prosessorprodusent | Intel |
| Prosessorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorgenerering | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Prosessormodell | i5-1334U |
| Prosessorkjerner | 10 |
| Prosessortråder | 12 |
| Boostfrekvens prosessor | 4,6 GHz |
| Ytelseskjerner | 2 |
| Effektive kjerner | 8 |
| Maksimal turbofrekvens med høy ytelse | 4,6 GHz |
| Effektiv maks turbofrekvens | 3,4 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Cachetype prosessor | Smart Cache |
| Prosessor grunnkraft | 15 W |
| Maksimal turbokraft | 55 W |
| Internminne | 16 GB |
| Internminnetype | DDR4-SDRAM |
| Maksimalt internminne | 16 GB |
| Total lagringskapasitet | 1 TB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Antall lagringsdrivere installert | 1 |
| Total SSD-kapasitet | 1 TB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 1 TB |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Optisk stasjonstype | Nei |
| Innebygd kortleser | Ja |
| Minnekortenhet | MicroSD (TransFlash) |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Innebygd GPU-produsent | Intel |
| On-board grafikkadapter familie | Intel Iris Xe Graphics |
| Grafikkadaptermodell om bord | Intel Iris Xe Graphics |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 4 |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Hodetelefonutganger | 1 |
| Produktfarge | Hvit |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Home |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| Demoprogramvare | Office |
| AC-adapter energitap | 90 W |
| Bredde (med stativ) | 613,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 365 mm |
| Høyde (med stativ) | 599,1 mm |
| Vekt (med stativ) | 8,2 kg |
| Pakkebredde | 473 mm |
| Pakkedybde | 695 mm |
| Pakkehøyde | 202 mm |
| Pakkevekt | 8,3 kg |
| Mus inkludert | Ja |
| Mustilkobling | Trådløs |
| Tastatur medfølger | Ja |
| Tastaturtilkobling | Trådløs |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.