ACER Aspire C27-1 Intel Core I5
|
|
ACER Aspire C27-1 Intel Core I5
-
Formfaktor
All-in-One
-
Prosessor
13th gen Intel® Core™ i5
-
Antall prosessorer
1
-
Diskret grafikk
Ikke tilgjengelig
-
HDD
0GB
-
SSD / Flash
512GB
-
Minne
16GB
-
Skjermstørrelse
27"
-
Operativsystem
Windows 11 Home
-
Modell
Acer Aspire C27
-
CTO / BTO
Nei
-
CPU Model
i5-1334U
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Aspire C27-1. Produkttype: Alt-i-ett PC. Skjermdiagonal: 68,6 cm (27"), HD-type: Full HD, Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, Paneltype: IPS. Prosessorfamilie: Intel® Core™ i5. Internminne: 16 GB, Internminnetype: DDR4-SDRAM. Total lagringskapasitet: 512 GB, Lagringsmedier: SSD. Grafikkadaptermodell om bord: Intel Iris Xe Graphics. Innebygd kamera. Operativsystemprogramvare 04: Windows 11 Home. Produktfarge: Hvit
| Skjermdiagonal | 68,6 cm (27") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Paneltype | IPS |
| Prosessorprodusent | Intel |
| Prosessorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorgenerering | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Prosessormodell | i5-1334U |
| Prosessorkjerner | 10 |
| Prosessortråder | 12 |
| Ytelseskjerner | 2 |
| Effektive kjerner | 8 |
| Maksimal turbofrekvens med høy ytelse | 4,6 GHz |
| Effektiv maks turbofrekvens | 3,4 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Cachetype prosessor | Smart Cache |
| Prosessor grunnkraft | 15 W |
| Maksimal turbokraft | 55 W |
| Internminne | 16 GB |
| Internminnetype | DDR4-SDRAM |
| Maksimalt internminne | 32 GB |
| Minneklokke-hastighet | 3200 MHz |
| Minnefordeling | 2 x 8 GB |
| Total lagringskapasitet | 512 GB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Total SSD-kapasitet | 512 GB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 512 GB |
| SSD drivergrensesnitt | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| Optisk stasjonstype | Nei |
| Innebygd kortleser | Ja |
| Minnekortenhet | MicroSD (TransFlash) |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Innebygd GPU-produsent | Intel |
| Grafikkadaptermodell om bord | Intel Iris Xe Graphics |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Totale megapiksler | 5 MP |
| Personvernstype | Pop-up |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Type-A-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 4 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Type-C-porter | 0 |
| Antall USB 4 Gen 3x2-porter | 0 |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Antall lydporter foran | 1 |
| Antall lydporter bak | 2 |
| Produktfarge | Hvit |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Home |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| Forhåndsinstallert programvare | Acer Care Center, Acer Configuration Manager, Acer Product Registration, Quick Access |
| AC-adapter energitap | 90 W |
| Bredde (med stativ) | 613 mm |
| Dybde (med stativ) | 245 mm |
| Høyde (med stativ) | 586 mm |
| Vekt (med stativ) | 8,2 kg |
| Mus inkludert | Ja |
| Mustilkobling | Trådløs |
| Tastatur medfølger | Ja |
| Tastaturtilkobling | Trådløs |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.