ACER Aspire C24-1300 Amd RyzenT 5
|
|
ACER Aspire C24-1300 Amd RyzenT 5
-
Prosessor
AMD Ryzen 7000 Series
-
Diskret grafikk
Ikke tilgjengelig
-
Minne
16GB
-
Skjermstørrelse
23.8"
-
Operativsystem
Windows 11 Home
-
CPU Model
7520U
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer Aspire C24-1300. Produkttype: Alt-i-ett PC. Skjermdiagonal: 60,5 cm (23.8"), HD-type: Full HD, Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler. Prosessorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Prosessorfrekvens: 2,8 GHz. Internminne: 16 GB. Total lagringskapasitet: 512 GB, Lagringsmedier: SSD. Grafikkadaptermodell om bord: AMD Radeon 610M. Innebygd kamera. Operativsystemprogramvare 04: Windows 11 Home. Produktfarge: Sølv
| Skjermdiagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Lysstyrke for skjerm | 250 cd/m² |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 25° |
| Prosessorprodusent | AMD |
| Prosessorfamilie | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorgenerering | AMD Ryzen 7000 Series |
| Prosessormodell | 7520U |
| Prosessorkjerner | 4 |
| Boostfrekvens prosessor | 4,3 GHz |
| Prosessorfrekvens | 2,8 GHz |
| Processor cache | 4 MB |
| Cachetype prosessor | L3 |
| Internminne | 16 GB |
| Minnespor | 2 |
| Minnesportype | SO-DIMM |
| Minneformfaktor | DIMM/SO-DIMM |
| Total lagringskapasitet | 512 GB |
| Lagringsmedier | SSD |
| Total SSD-kapasitet | 512 GB |
| Antall SSD-er installert | 1 |
| SSD-kapasitet | 512 GB |
| Optisk stasjonstype | Nei |
| Diskret grafikkadapter | Nei |
| Diskret grafikkadaptermodell | Ikke tilgjengelig |
| On-board grafikkort | Ja |
| Grafikkadaptermodell om bord | AMD Radeon 610M |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Totale megapiksler | 2 MP |
| Privatkamera | Ja |
| Personvernstype | Shutter |
| Wi-Fi | Ja |
| Beste Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antennetype | 2x2 |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| Ethernet LAN dataoverføringshastigheter | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) | 1 |
| Antall USB 2.0-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Type-A-porter | 2 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-porter | 1 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Type-C-porter | 0 |
| Antall USB 4 Gen 3x2-porter | 0 |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 1.4b |
| Hodetelefonutganger | 1 |
| Mikrofon, linje-inn-støpsel | Ja |
| DC-inngangskontakt | Ja |
| Produktfarge | Sølv |
| Produkttype | Alt-i-ett PC |
| Markedsplassering | Hjem |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Operativsystemprogramvare 04 | Windows 11 Home |
| Operativsystemets arkitekturform | 64-bit |
| Bredde (med stativ) | 542,1 mm |
| Bredde (uten stativ) | 542,1 mm |
| Dybde (uten stativ) | 38,2 mm |
| Høyde (uten stativ) | 432,9 mm |
| Vekt (uten stativ) | 4,2 kg |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.